مرکز تصویربرداری شبانه روزی پارسیان

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

توضیحات آگهی

کارکنان این مرکز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به کلیه بیماران هستند.

مرکز تصویر برداری پزشکی پارسیان به عنوان اولین مرکز عملیاتی بنیاد بیماری های نادر ایران در حوزه کمک به بهبود فرآیند تشخیص بیماری های نادر و کاهش زمان تشخیص ، فعالیت خود را در مکانی نزدیک به مراکز اصلی مراجعه بیماران (بیمارستان امام خمینی و مرکز طبی کودکان) از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده است.

این مرکز انجام به روز رسانی تجهیزات خود در سال ۱۳۹۳ در کلیه بخش ها در حال حاضر در بخشMRI از یک دستگاه ۵/۱ تسلا زیمنس ودر بخش CT SCAN از یک دستگاه CT-SCAN 16 اسلایس زیمنس و در بخش های مامو گرافی و سونو گرافی و … از بهترین دستگاه های به روز دنیا بهره می برد.

افتخارات مرکز پارسیان

از دیگر افتخارات مرکز همکاری با بیش از ۷۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص در شهر تهران و شهرستانهای اطراف می باشد که با اعتماد به خدمات مرکز بیماران خود را برای انجام خدمات تصویر برداری به این مرکز ارجاع می دهند .

.از افتخارات مرکز انتخاب به عنوان مرکز برتر در حوزه ارائه خدمات انسان دوستانه به بیماران تحت پوشش بنیاد بیماریهای نادر می باشد مرکز تصویر برداری پارسیان تحت مدیریت جناب دکتر داوودیان مدیر عامل بنیاد بیماریهای نادر افتخار دارد کلیه خدمات تصویر برداری را به این بیماران با تخفیفات ویژه ارائه دهد .

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید